facebook

Doradca podatkowy Szczecin


Zapewniamy rzetelne doradztwo

Jeśli chcesz nawiązać współpracę z dobrym doradcą podatkowym w Szczecinie, skontaktuj się z naszą firmą. Jesteśmy w tym zakresie ekspertami. Nasza wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku od 1993 r. Wyróżnia nas fakt, że jesteśmy licencjonowanymi doradcami podatkowymi. Uprawnienia zostały nam nadane przez Ministerstwo Finansów.

Dbamy o poziom wiedzy merytorycznej. Stale się dokształcamy, uczestniczymy w wielu szkoleniach. Jesteśmy na bieżąco z zawiłymi ustawami prawnymi i wszelkimi innymi publikacjami. Wiemy, że przepisy prawa podatkowego zmieniają się bardzo dynamicznie. Stąd też systematycznie sprawdzamy najnowsze regulacje i zmiany. Tylko w ten sposób możemy dobrze świadczyć swoje usługi i uniknąć wielu kosztownych błędów. Pomagamy w różnych zawiłych kwestiach podatkowych. Ponadto w pełni wykorzystujemy wszelkie możliwości, jakie dają ustawy skarbowe. Realizujemy zlecenia na bardzo wysokim poziomie.

Zaufanie to podstawa

Naszym atutem jest ochrona w postaci ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w zakresie świadczonych usług. Tym samym gwarantujemy pełne bezpieczeństwo. Pomagamy zarówno niewielkim firmom, jak i dużym spółkom, a także osobom fizycznym. Do spraw podchodzimy indywidualnie. Szukamy różnych możliwych rozwiązań. Jesteśmy słowni i terminowi.

Uważamy, że doradca podatkowy w Szczecinie to osoba, która musi nie tylko dobrze wywiązywać się ze swoich obowiązków, ale również być uczciwa. W kontaktach z klientami stawiamy na zaufanie i dobre relacje. Bez tego współpraca nie byłaby możliwa. Jesteśmy dyskretni. Kontaktujemy się jedynie z wyznaczonymi osobami w danej firmie. Pomagamy też w załatwianiu wielu spraw w urzędach, a także redagujemy pisma wyjaśniające. Jeśli zajdzie taka potrzeba, umożliwiamy stały kontakt z naszymi przedstawicielami. Jesteśmy ekspertami i potrafimy rozwiązać trudne, pod względem prawnym, zagadnienia. Do każdej sprawy podchodzimy kompleksowo. Jeśli potrzebujesz porady w zakresie kwestii podatkowych, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci.