facebook

Już od 1993 roku pomagamy firmom w prowadzeniu działalności gospodarczej

Ogromny nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm dlatego pogłębiamy naszą wiedzę podatkową by w pełni wykorzystywać ustawy skarbowe i podwyższać jakość świadczonych usług. Ofertę naszego biura księgowego adresujemy do Państwa byście mogli skoncentrować się na rozwoju swojej firmy i jednocześnie bezpiecznie prowadzić interesy korzystając z pomocy profesjonalistów.

Nasze największe atuty to wiedza i doświadczenie poparte licencjami Ministerstwa Finansów. W pracy hołdujemy kilku podstawowym zasadom: całkowite bezpieczeństwo przekazywanych nam dokumentów oraz danych, pełne zaufanie między biurem a podatnikiem.

Działamy głównie na terenie Szczecina oraz województwa zachodniopomorskiego. Mimo tego chętnie podejmujemy współpracę z firmami z całej Polski, a pomagają nam w tym zarówno media elektroniczne, jak i poczta tradycyjna.

Nasze biuro zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie szeroko pojętej księgowości. Zakres naszych Obsługa księgowa w naszym wykonaniu jest bardzo kompleksowa. Reprezentujemy naszych klientów w rozmaitych urzędach, sporządzamy okresowe deklaracje podatkowe, a także deklaracje do ZUS, GUS czy PFRON. Sporządzamy też wnioski o dotacje z PUP.

Działalność prowadzona przez biuro rachunkowe HDL objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.