facebook

Biuro księgowe Szczecin

Szukasz dobrego biura księgowego w Szczecinie, skontaktuj się z nami. Jesteśmy profesjonalistami w pełnym tego słowa znaczeniu. Mamy doświadczenie. Na rynku działamy od 1993 r. Współpracujemy zarówno z jednoosobowymi podmiotami gospodarczymi, jak również z dużymi firmami, które prowadzą kilka oddziałów. Za każdym razem podchodzimy do realizacji świadczonych przez nas usług z pełnym profesjonalizmem. Jesteśmy rzetelni i terminowi. Nie boimy się żadnych wyzwań. Prowadzimy zarówno uproszczoną, jak i pełną księgowość. Oprócz tego pomagamy w sprawach kadrowo-płacowych.

Nasze usługi księgowe w Szczecinie uzupełniamy o doradztwo podatkowe. Mamy uprawnienia licencjonowanych doradców podatkowych nadane przez Ministerstwo Finansów. Tym samym jesteśmy Ci w stanie pomóc w wielu zawiłych kwestiach. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami prawnymi. W pełni wykorzystujemy dostępne możliwości, jakie dają nam ustawy skarbowe. Dzięki temu możemy zapewnić pomoc na bardzo wysokim poziomie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w szkoleniach. Przepisy podatkowe zmieniają się bardzo dynamicznie. Żeby mieć wszystko pod kontrolą, musimy być na bieżąco ze wszelkimi kwestiami prawnymi. Tylko w ten sposób możemy poprawnie podjąć się zlecenia i uniknąć błędów, które mogą być bardzo kosztowne.Postaw na kompleksowe usługi księgowe w Szczecinie

Wyróżnia nas kompleksowe podejście do realizowanych zadań. Świadczymy nie tylko profesjonalne usługi księgowe w Szczecinie, ale pomagamy także w wielu innych kwestiach. Reprezentujemy klientów w urzędach, sporządzamy niezbędne deklaracje podatkowe, a także do ZUS, GUS i PFRON. Pomagamy w wypełnieniu lub w całości przygotowujemy wniosek o dotacje z PUP. Ponadto prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe. Naszym celem jest wyręczenie Cię z wielu obowiązków. Chcemy byś nie zawracał sobie głowy sprawami rachunkowymi, a w pełni skupił się na prowadzonej firmie i pozyskiwaniu klientów. Takie podejście doceniło już wiele osób, z którymi współpracujemy. Doceniają nas oni za rzetelność i niezawodność. Wszystkie dokumenty dostarczamy w terminie. Jesteśmy słowni, a jeśli wymaga tego sprawa umożliwiamy stały kontakt z naszymi partnerami biznesowymi.

Dużą rolę przykładamy do wzajemnych relacji. Uważamy, że to podstawa współpracy, zwłaszcza że księgowa ze Szczecina ma dostęp do wielu poufnych informacji. Nie chcemy, by dokumenty dostały się w niepowołane ręce. Stąd też działamy w pełni dyskretnie. Kontaktujemy się tylko z wyznaczonymi osobami z danej firmy. Ponadto nasza działalność jest zabezpieczona ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Tym samym możesz być spokojny o sprawy rachunkowe i kadrowo-płacowe Twojej firmy. Gwarantuje to księgowa ze Szczecina.


Indywidualne rozliczenia, korzystne stawki

Nie mamy stałego cennika za nasze usługi, ponieważ każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie. Potrzeby przedsiębiorców i firm są bardzo zróżnicowane. Propozycja cenowa jest uzależniona od wielu czynników, takich jak:

  • ilość prac do wykonania i dostarczonych dokumentów
  • rodzaj księgowania (księgowość pełna czy uproszczona)
  • ilość pracowników (w przypadku usług kadrowo-płacowych)
  • poziom skomplikowania – niektóre sprawy wymagają szczegółowej analizy aktów prawnych, a tym samym pochłaniają znacznie więcej czasu niż standardowe kwestie
  • dodatkowe usługi, np. przy tworzeniu sprawozdań do GUS-u lub też redagowaniu pism wyjaśniających i pomocy w załatwieniu dotacji z PUP.

Wiemy, że księgowość musi być prowadzona na wysokim poziomie. Dlatego staramy się, by nasza księgowość w Szczecinie była nie tylko profesjonalna, ale i konkurencyjna cenowo. Cennik dopasowujemy indywidualnie i jest on zależny od wielu elementów. Opłaty nie są jednak wygórowane. Przykładowo, podstawowy ryczałt zaczyna się od 80 zł netto. Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów to koszt od 100 zł netto, a ksiąg handlowych – od 500 zł. Rzetelnie podchodzimy do swoich obowiązków i pilnujemy terminów. Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który zaproponuje ci optymalną ofertę.