facebook

Biuro rachunkowe Szczecin ZawadzkiegoNajwyższa jakość usług księgowych

Szukasz biura rachunkowego w okolicy dzielnicy Szczecin Zawadzkiego. Skontaktuj się z nami i powierz nam swoje rachunki. Jesteśmy profesjonalistami w pełnym tego słowa znaczeniu. Do zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w licznych szkoleniach. Wiemy, że przepisy podatkowe dynamicznie się zmieniają. Stąd też musimy być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi regulacjami, by realizować usługi na najwyższym poziomie i nie popełniać błędów.

Stawiamy na dobry kontakt. Jesteśmy dyskretni i dbamy o dokumenty poufne. O sprawach związanych z księgowością rozmawiamy tylko z wyznaczonymi osobami w firmie. Do swoich obowiązków podchodzimy kompleksowo. Zajmujemy się nie tylko rachunkami, ale także prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe, reprezentujemy twoją firmę w urzędach. Ponadto opracowujemy okresowe deklaracje do ZUS, GUS i PFRON. Przygotowujemy również pisma w sprawie dotacji z PUP.

Oferta dla przedsiębiorców ze Szczecina

Jesteśmy licencjonowanymi doradcami podatkowymi. Posiadamy uprawnienia przyznane nam przez Ministerstwo Finansów. Jako eksperci radzimy sobie z bardzo zawiłymi i trudnymi problemami z zakresu prawa podatkowego. Wykorzystujemy w pełni wszystkie możliwości, jakie dają nam ustawy skarbowe. Mamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonych przez nas usług. Dzięki temu możesz czuć się w pełni bezpiecznie, współpracując z nami.

Zapewniamy konkurencyjne stawki. Nie mamy jednolitego cennika, gdyż miesięczny abonament jest zależny od zakresu świadczonych usług. Firmy mają różne potrzeby. Stąd też oferty dopasowujemy indywidualnie. Najprostszy abonament, który obejmuje sporządzenie deklaracji PIT, VAT, ZUS, kosztuje 80 zł netto. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy dla Ciebie optymalny wariant cenowy. Zaufało nam już setki klientów, którzy powierzyli nam swoje sprawy, a sami skupili się na prowadzeniu własnej działalności.