facebook

Biuro rachunkowe Szczecin Zelechowa

Szukasz biura rachunkowego w pobliżu dzielnicy Szczecin Żelechowa? Skontaktuj się z nami. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Działamy na rynku od 1993 r. Obsługujemy zarówno jednoosobowe podmioty gospodarcze, jak i duże spółki. Działamy kompleksowo. Nie tylko zapewniamy wsparcie księgowe, ale także prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe.

Tym samym w jednym miejscu możesz załatwić wiele różnych spraw. Naszym celem jest przede wszystkim profesjonalizm. Stąd też wyręczamy Cię w wielu sytuacjach, np. reprezentujemy w urzędach. Jesteśmy też licencjonowanymi doradcami podatkowymi. Uprawnienia zostały nam nadane przez Ministerstwo Finansów.

Przy współpracy stawiamy na zaufanie. Działamy dyskretnie. Kontaktujemy się jedynie z wyznaczonymi osobami w Twojej firmie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, umożliwiamy stały kontakt. Ponadto mamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie świadczonych przez nas usług.


Profesjonalna księgowość na wymagających

Dzięki temu możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Chcemy wyręczyć Cię w sprawach rachunkowych, byś mógł na spokojnie zająć się swoją firmą i pozyskiwaniem nowych klientów. Stale poszerzamy swoją wiedzę. Wiemy, że przepisy podatkowe bardzo często się zmieniają. Stąd też dokładamy wszelkich starań, by być na bieżąco ze wszystkimi zagadnieniami. W ten sposób możemy realizować zlecenia na wysokim poziomie.

Zapewniamy także konkurencyjne stawki. Nie mamy stałego cennika, bo wiemy, że potrzeby firm są różne. Stąd też ofertę dopasowujemy indywidualnie. Kwoty są zależne od wielu czynników m.in. tego, czy prowadzisz pełną księgowość, ile zatrudniasz osób. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.