facebook

Biuro rachunkowe Szczecin WarszewoKsięgowość dla wymagających przedsiębiorców

Jeśli szukasz dobrego biura rachunkowego w okolicy dzielnicy Szczecin Warszewo, skontaktuj się z naszą firmą. Wyróżnia nas przede wszystkim profesjonalizm. Do zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Na bieżąco podnosimy swoje kwalifikacje. Wiemy, że przepisy podatkowe bardzo szybko się zmieniają. Stąd też staramy się być na bieżąco ze wszystkimi regulacjami w tym zakresie. Jesteśmy terminowi. Obsługujemy zarówno jednoosobowe podmioty gospodarcze, jak również duże firmy. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Na rynku działamy od 1993 r.

Do realizowanych zadań podchodzimy kompleksowo. Zajmujemy się nie tylko księgowością. Jesteśmy też licencjonowanymi doradcami podatkowymi, a uprawienia zostały nam przyznane przez Ministerstwo Finansów. Ponadto pomagamy w sprawach kadrowo-płacowych i reprezentujemy twoją firmę w wielu urzędach, a także redagujemy pisma wyjaśniające czy też przygotowujemy wnioski o datację z PUP.

Kompleksowa obsługa klienta

Sporządzamy również deklaracje podatkowe, a także do ZUS, GUS i PFRON. Tak szeroka oferta ma na celu odciążenie Twojej firmy. Chcemy byś mógł na spokojnie zająć się prowadzonym biznesem i nie przejmował się sprawami rachunkowymi. Stawiamy na dobre relacje i zaufanie. Kontaktujemy się tylko z wyznaczonymi w tym celu osobami.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Nasz cennik uzależniony jest od wielu elementów, np. ilości zatrudnionych pracowników, konieczności prowadzenia pełnej lub uproszczonej księgowości. Podstawowy ryczałt za usługi księgowe to koszt od 80 zł miesięcznie. Skontaktuj się z nami w celu dobrania optymalnego rozwiązania.