facebook

Biuro rachunkowe Szczecin Osowo

Jeśli szukasz biura rachunkowego w pobliżu dzielnicy Szczecin Osowo, skorzystaj z naszych usług. Do zadań podchodzimy szybko i fachowo. Jesteśmy profesjonalistami. Na bieżąco podnosimy swoje kompetencje, by wykonać zlecenie na najwyższym poziomie.

Wiemy, że przepisy podatkowe dynamicznie się zmieniają. Stąd też uczestniczymy w szkoleniach, a także czytamy najnowsze, dostępne regulacje prawne. Nasze kompetencje doceniło już wielu klientów. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Na rynku działamy od 1993 r. Obsługujemy wiele firm zarówno niewielkich, często prowadzonych przez pojedyncze osoby, jak i dużych i uznanych przedsiębiorstw.

Zapewniamy kompleksowe podejście do świadczonych usług. Nie tylko zajmujemy się księgowością pełną i uproszczoną, ale także pomagamy w sprawach kadrowo-płacowych. Ponadto reprezentujemy firmę w wielu urzędach, redagujemy pisma wyjaśniające, przygotowujemy deklaracje do ZUS, GUS i PFRON.


Zaufaj doświadczonym ekspertom

Jako licencjonowany doradca podatkowy, z uprawnieniami nadanymi przez Ministerstwo Finansów, pomagamy w wielu zawiłych sprawach związanych z działalnością gospodarczą. Wykorzystujemy wszystkie możliwości, jakie dają ustawy skarbowe. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności. Tym samym możesz czuć się w pełni bezpiecznie, współpracując z nami.

Stawiamy na dobre relacje i zaufanie. Kontaktujemy się tylko z wyznaczonymi osobami w firmie. Dbamy o dostarczone dokumenty. Chcemy wyręczyć Cię w sprawach rachunkowych czy kadrowo-płacowych ,abyś mógł na spokojnie zająć się swoją firmą.