facebook

Biuro rachunkowe Szczecin Niebuszewo

Skontaktuj się z biurem rachunkowym niedaleko dzielnicy  Szczecin Niebuszewo. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe. Współpracujemy zarówno z niewielkimi, jednoosobowymi firmami, jak również z dużymi przedsiębiorstwami. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczanie. Działamy od 1993 r. Wiemy, że przepisy prawne dynamicznie się zmieniają, stąd też stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w szkoleniach. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkim najnowszymi regulacjami w tym zakresie. Tylko w ten sposób możemy zapewnić wysoką jakość usług.

Do swoich obowiązków podchodzimy kompleksowo. Prowadzimy usługi rachunkowe, jak również sprawy kadrowo płacowe. Jesteśmy licencjonowanymi doradcami podatkowymi. Uprawnienia zostały nam przyznane przez Ministerstwo Finansów.


Obsługa księgowa dla firm - Szczecin Niebuszewo

Ponadto pomagamy w wielu innych sprawach, np. sporządzamy raporty do GUS, PFRON i ZUS, Reprezentujemy także Twoją firmę w urzędach oraz redagujemy pisma wyjaśniające. Takie podejście doceniło już wielu naszych klientów, którzy dzięki nam nie muszą zaprzątać głowy sprawami rachunkowymi. Mogą na spokojnie zająć się swoją firmą

Oferujemy konkurencyjne stawki. Najprostszy abonament, który obejmuje m.in. sporządzanie deklaracji PIT, VAT, ZUS, kosztuje 80 zł netto. Ceny dobieramy indywidualnie, gdyż potrzeby firm są zróżnicowane. Stawki zależą m.in. od ilości zatrudnionych osób, a także od tego, czy konieczne jest prowadzenie pełnej lub uproszczonej księgowości oraz czy będziemy odpowiedzialni tylko za księgowość czy też za inne sprawy, np. kadrowo-płacowe.