facebook

Biuro rachunkowe Szczecin Bezrzecze

Jeśli szukasz dobrego biura rachunkowego w okolicy dzielnicy Szczecin Bezrzecze, skontaktuj się z nami. Prowadzimy księgowość w małych, średnich i dużych firmach. Jesteśmy rzetelni, pilnujemy terminów. Ponadto cały czas podnosimy swoje kompetencje, uczestniczymy w szkoleniach. Wiemy, że przepisy podatkowe bardzo szybko się zmieniają. Stąd też na bieżąco zapoznajemy się z najnowszymi regulacjami w tym zakresie. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie wywiązać się z wykonania usługi z należytą starannością. Takie podejście doceniło już wielu naszych klientów, którzy podkreślają, że dzięki współpracy z nami nie muszą poświęcać czasu na sprawy rachunkowe. Mogą zająć się prowadzeniem firmy i pozyskiwaniem klientów.

Naszym atutem jest kompleksowe podejście do świadczonych usług. Nie tylko prowadzimy księgowość pełną i uproszczoną, ale również zajmujemy się sprawami kadrowo-płacowymi. Reprezentujemy klientów w urzędach, przygotowujemy deklaracje do ZUS, GUS, PFRON, redagujemy pisma wyjaśniające.


Zapewniamy bezwzględny profesjonalizm

Zajmujemy się także tworzeniem wniosków w sprawie dotacji z PUP. Ponadto jesteśmy licencjonowanymi doradcami podatkowymi, a uprawnienia zostały nam przyznane przez Ministerstwo Finansów. Tym samym możemy pomóc Ci w zawiłych kwestiach podatkowych. Wykorzystujemy wszystkie możliwości, jakie zapewniają nam ustawy skarbowe.

We współpracy stawiamy na dobre relację i dyskrecję. Kontaktujemy się jedynie z wyznaczonymi osobami w firmie. Dbamy o poufne dokumenty. Ponadto jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Tym samym możesz czuć się bezpiecznie, powierzając nam swoje sprawy. Oferujemy konkurencyjne stawki. Nie mamy stałego cennika, bo każda firma ma inne potrzeby. Propozycję cenową dobieramy indywidualnie w zależności od wielu czynników, jak np. ilość zatrudnionych osób, konieczność prowadzenia pełnej lub uproszczonej księgowości.